Fotografia Eventowa

Każdy event dzieje się tu i teraz i tylko od umiejętności, refleksu i talentu fotografa zależy, czy najlepsze momenty zostaną uchwycone w kadrze i oddadzą dynamikę wydarzenia. Zdjęcia eventowe są nie tylko pamiątką, ale również istotnym narzędziem promocji czy kształtowania  wizerunku firmy, marki lub konkretnego wydarzenia, które odbywa się cyklicznie. Muszą być zatem przekonujące, niebanalne, powinny wywoływać pozytywne emocje i wpływać na wyobraźnię odbiorców. W takich zdjęciach eventowych się specjalizujemy.

fotografia-eventowa

Wykonujemy fotoreportaże z różnego rodzaju wydarzeń:

kameralnych i masowych, poważnych i rozrywkowych, firmowych i prywatnych – wszystkich, które można określić  jako event. Działamy na terenie województwa pomorskiego, ze szczególnym uwzględnieniem Trójmiasta (Gdańska, Gdyni i Sopotu), ale w razie potrzeby dojedziemy również w każdy zakątek Polski. Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy reportaż fotograficzny z:

 • eventów organizowanych w galeriach handlowych
 • wydarzeń targowych,
 • wyjazdów integracyjnych i biznesowych,
 • koncertów, wystaw i festiwali
 • seminariów, szkoleń i konferencji,
 • bankietów i gali,
 • wydarzeń sportowych,
 • pikników i festynów,

a także z innych wydarzeń, które akurat organizujesz.

fotografia-eventowa-2

Dlaczego warto nas sprawdzić?

Proponujemy atrakcyjne warunki współpracy, co oznacza, że:

 • zlecenia realizujemy już od 50 zł za godzinę pracy,
 • w cenę wliczamy pracę drugiego fotografa (płacisz tylko za jednego),
 • gwarantujemy ciekawe ujęcia  z męskiego i damskiego punktu widzenia (zawsze pracujemy w parze).

 

Alicja i Adam

Skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu.

Administratorem podanych przez Pana/ Panią danych osobowych jest Biuro Rachunkowe „AMBACTUS” Wiesława JANCZEWSKA, 80-292 GDAŃSK ul. Góralska 19 B/3 NIP: 5840402016 Regon: 190321099
Twoje dane podane w formularzu będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony).

Podanie danych jest dobrowolne. Podane dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Alis Studio Fotografia Ślubna i Eventowa Trójmiasto

mapico   ul. Tymiankowa 81-198 Kosakowo   icomail    biuro@fotopaf.pl   icophone    501 456 334