Fotografia Ślubna

Miesiące przygotowań, ślub, wesele, czasem nawet poprawiny i jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka przechodzi w końcu do historii… Silne emocje i piękne wspomnienia stopniowo zacierane są przez upływający czas, ale wystarczy wziąć do ręki album ślubny, by wyjątkowe chwile ożyły.

Dobre zdjęcia to jedna z najcenniejszych pamiątek rodzinnych. Czas zatrzymany w kadrze. Na zawsze. Chwytamy chwile radości, zabawy i wzruszenia z Twojego ślubu, które głęboko zapadają w pamięć i budzą pozytywne uczucia, nawet po wielu latach.

fotografia-slubna-sesje-zdjeciowe

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wszystko zależy od Twoich oczekiwań i naszych wspólnych ustaleń. Nigdy nie działamy według jednego schematu, ponieważ każda miłosna opowieść jest inna… Wykonujemy pojedyncze zdjęcia i całe reportaże z przygotowań do ślubu, ceremonii ślubnej (kościelnej lub cywilnej) i zabawy weselnej. Możesz nas zamówić na sesje narzeczeńskie, a także sesje ślubne – plenerowe i studyjne. Pojedziemy tam, dokąd zechcesz lub sami zaproponujemy naszym zdaniem idealne tło do sesji ślubnej, aby uzyskać najlepszy efekt końcowy.  Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby i pomysły, choć chętnie dzielimy się naszymi spostrzeżeniami i sugestiami.

fotograf-sluby

Dlaczego warto mieć nas na ślubie?

  • Zamawiasz jednego fotografa, a przyjeżdża dwóch – pracujemy w zespole męsko-damskim, dlatego zapewniamy ciekawsze ujęcia;
  • Każdą Młodą Parę i każdy ślub traktujemy indywidualnie, ponieważ każdy ma inne potrzeby oraz inne gusta;
  • Znamy Twoje oczekiwania – w ciągu kilkunastu lat działalności mieliśmy okazję współpracować z setkami Par Młodych;
  • Z nami zrealizujesz swoje marzenia – nie boimy się wyzwań i nietypowych pomysłów;
  • Lubimy dawać prezenty, szczególnie Parom Młodym;
  • Jesteśmy prawie niewidzialni, ale czujni i zaangażowani.

fotografia-slubna-3

Co wliczamy w cenę?

  • Pracę drugiego fotografa – zawsze działamy w tandemie męsko-damskim, dzięki czemu masz pewność ciekawszych ujęć, widzianych oczami mężczyzny i kobiety;
  • dojazd – na terenie województwa pomorskiego za darmo, do pozostałych miejsc w Polsce dojeżdżamy tylko za cenę paliwa;
  • pendriva – na nim przekażemy Ci najlepsze zdjęcia, około 500 – z najlepszych naszym zdaniem zdjęć tworzymy ciekawą opowieść – fotoreportaż.

 

Alicja i Adam

Skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu.

Administratorem podanych przez Pana/ Panią danych osobowych jest Biuro Rachunkowe „AMBACTUS” Wiesława JANCZEWSKA, 80-292 GDAŃSK ul. Góralska 19 B/3 NIP: 5840402016 Regon: 190321099
Twoje dane podane w formularzu będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony).

Podanie danych jest dobrowolne. Podane dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Alis Studio Fotografia Ślubna i Eventowa Trójmiasto

mapico   ul. Tymiankowa 81-198 Kosakowo   icomail    biuro@fotopaf.pl   icophone    501 456 334