Kilka słów o Studiu Fotograficznym Alis

Jedno zdjęcie może zastąpić 1000 słów, ale nie każde.

W dobrej fotografii doskonały sprzęt to za mało. Liczy się pomysł, wizja, wyczucie chwili, intuicja i coś, czego nie da żadna szkoła – talent fotografa. To on decyduje o wyjątkowości zdjęć, które wyróżniają się spośród milionów przeciętnych ujęć.  Pobudzają wyobraźnię, przywołują uczucia i przeżycia sprzed lat. Ożywiają najpiękniejsze wspomnienia.

fotografia-slubna-eventowa

Kim jesteśmy?

Doskonale uzupełniającym się zespołem fotografów, złożonym z… dwóch osób. Zawsze pracujemy w tandemie, dzięki czemu otrzymujesz ciekawsze ujęcia – uchwycone oczami mężczyzny oraz kobiety, co ma olbrzymie znaczenie w fotografii ślubnej. Jak wiadomo, męski i damski punkt widzenia potrafią diametralnie się od siebie różnić, nie tylko w życiu… Fotografia  jest naszą pracą i pasją jednocześnie.

Wiemy, co robimy i po co to robimy. Działamy na terenie całej Polski ze szczególnym uwzględnieniem Trójmiasta (Gdyni, Gdańska i Sopotu) oraz całego województwa pomorskiego.

fotograf-fotografia

Co oferujemy?

Nasz talent, doświadczenie, oryginalne pomysły,  zawsze dobry humor oraz wykonanie zadania zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Specjalizujemy się w fotografii ślubnej oraz eventowej.

Realizujemy reportaże zdjęciowe z każdego wydarzenia – od kameralnego po olbrzymie imprezy masowe. Z naszej propozycji chętnie korzystają pary młode, a powodów jest co najmniej kilka: dwóch fotografów w cenie jednego, nieprzeciętne ujęcia, szczególny klimat zdjęć, duże doświadczenie w profesjonalnej fotografii ślubnej. Po prostu utrwalamy najlepsze momenty. Na zawsze.

fotograf-slub-wydarzenie

Jak zaczynaliśmy?

Zaczęło się w 1986 roku od analogowego sprzętu i nieprzespanych nocy spędzonych w prowizorycznej ciemni fotograficznej. Już wtedy jako kilkunastoletni chłopak byłem pewien – fotografia to moje życie. Lata upływały, czasy się zmieniały.

Coraz doskonalszy sprzęt fotograficzny i coraz większe doświadczenie owocowały coraz lepszymi zdjęciami. Widziałem to, czego inni nie potrafili dostrzec. Nie było drogi odwrotu. Poddałem się przeznaczeniu. Dziś jako fotograf z blisko 30-letnim doświadczeniem mogę stwierdzić, że warto było.

Fotografia to umiejętność dostrzegania i zatrzymywania wyjątkowych momentów, innego patrzenia na życie. Wraz z żoną, którą wprowadziłem w tajniki tej sztuki, tworzymy zgrany, kobieco-męski zespół , dzięki czemu nasze zdjęcia i fotoreportaże są bogatsze, pełniejsze, prawdziwsze. Oddają magię najważniejszych chwil w życiu każdego człowieka.

 

Alicja i Adam

Skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu.

Administratorem podanych przez Pana/ Panią danych osobowych jest Biuro Rachunkowe „AMBACTUS” Wiesława JANCZEWSKA, 80-292 GDAŃSK ul. Góralska 19 B/3 NIP: 5840402016 Regon: 190321099
Twoje dane podane w formularzu będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony).

Podanie danych jest dobrowolne. Podane dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Alis Studio Fotografia Ślubna i Eventowa Trójmiasto

mapico   ul. Tymiankowa 81-198 Kosakowo   icomail    biuro@fotopaf.pl   icophone    501 456 334